niedziela, 11 października 2009

Ekooszczedni.pl to serwis internetowy poświęcony zagadnieniom budownictwa energooszczędnego, oszczędzania energii, ekologii i zrównoważonego rozwoju. Jest  to rodzaj internetowego kompendium wiedzy i praktycznego poradnika dla inwestorów zainteresowanych budownictwem pasywnym i energooszczędnym.

Ekooszczedni.pl to adres w Internecie, pod którym można korzystać z wiedzy ekspertów oraz codziennych doświadczeń,  wszystkich tych, dla których zagadnienie oszczędzania energii i mediów  nie jest już  tylko potrzebą, ale i modą. Technologie  i rozwiązania energooszczędne cechuje przede wszystkim niższy koszt eksploatacji. Oznacza to jednak, że nie wystarczy tylko  wymienić  tradycyjnych żarówek na energooszczędne, ale także  zmienić swoje codzienne nawyki związane z użytkowaniem tych produktów.

Do redagowania serwisu zapraszamy ekspertów i firmy - producentów ekologicznych i energooszczędnych materiałów budowlanych oraz dostawców rozwiązań zapewniających energooszczędność i dbałość o środowisko. Celem serwisu jest dostarczenie aktualnej wiedzy i informacji na temat konkretnych, dostępnych na rynku technologii. Ekooszczedni.pl.

opaska odblaskowa

Poprawa bezpieczeństwa podczas każdej
aktywności sportowej - bieganie, jazda na rowerze,
jazda na rolkach, jazda na nartach.

Opaska odblaskowa


Lampy