wtorek, 13 grudnia 2011

Już za chwilę będziemy wręczać  świąteczne podarunki. Wybór tego idealnego, często nie jest łatwym zadaniem – dlatego proponujemy oryginalne i praktyczne prezenty ze światłem w tle!

Latarka czołowa LED IR + ZOOM

Prezent dla podróżnika i łowcy przygód. Latarkę wygodnie umieszcza się na czole, przez co ręce są zupełnie swobodne. Oświetlenie LED wystarcza aż na 175 godz. świecenia, latarka wyposażona jest dodatkowo w zoom optyczny oraz manualny włącznik.latarka czołowa LED IR + ZOOM

 

Latarka samochodowa LED Saver

Niezbędnik doświadczonego kierowcy – energooszczędna latarka z opcją światła ostrzegawczego, nożem do przecinania pasów, młotkiem do zbicia szyby, silnym magnesem i innymi funkcjami zwiększającymi bezpieczeństwo jazdy.

Latarka samochodowa LED Saver

 

Latarka LED z akumulatorem

Coś dla wymagających. Wielofunkcyjna latarka, którą dostajemy już z akumulatorem i magnesem mocującym. Dzięki temu może być wykorzystywana przez długie godziny i… w różnych pozycjach. Kto szukał źródła światła w namiocie albo w warsztacie, ten wie, o czym mowa.

Latarka LED z akumulatorem

 

Po więcej inspiracji zapraszamy do Domu Światła.

piątek, 09 grudnia 2011

Boże Narodzenie to ten czas w roku, kiedy światło ma wyjątkowe znaczenie. W tych dniach chcemy stworzyć przytulny, ciepły klimat w naszych domach, dlatego zapalamy świece, wieszamy lampiony i gromadzimy się wokół migającej światełkami choinki.

Oczywiście, nie zapominamy o stroikach, wieńcach na drzwiach i zielonej jemiole, ale to właśnie dzięki rozświetleniu mieszkania, zyskujemy najpiękniejszy efekt.

Zadbajmy więc, aby na te Święta nie zabrakło świetlnych dekoracji – zapraszamy do skorzystania z propozycji Domu Światła.  

Łańcuch Dekara   Bąbka podświetlana Alba

 

Świecznik Hanna czerwony


Lampy