Blog > Komentarze do wpisu

Moc świetlnych prezentów!

Już za chwilę będziemy wręczać  świąteczne podarunki. Wybór tego idealnego, często nie jest łatwym zadaniem – dlatego proponujemy oryginalne i praktyczne prezenty ze światłem w tle!

Latarka czołowa LED IR + ZOOM

Prezent dla podróżnika i łowcy przygód. Latarkę wygodnie umieszcza się na czole, przez co ręce są zupełnie swobodne. Oświetlenie LED wystarcza aż na 175 godz. świecenia, latarka wyposażona jest dodatkowo w zoom optyczny oraz manualny włącznik.latarka czołowa LED IR + ZOOM

 

Latarka samochodowa LED Saver

Niezbędnik doświadczonego kierowcy – energooszczędna latarka z opcją światła ostrzegawczego, nożem do przecinania pasów, młotkiem do zbicia szyby, silnym magnesem i innymi funkcjami zwiększającymi bezpieczeństwo jazdy.

Latarka samochodowa LED Saver

 

Latarka LED z akumulatorem

Coś dla wymagających. Wielofunkcyjna latarka, którą dostajemy już z akumulatorem i magnesem mocującym. Dzięki temu może być wykorzystywana przez długie godziny i… w różnych pozycjach. Kto szukał źródła światła w namiocie albo w warsztacie, ten wie, o czym mowa.

Latarka LED z akumulatorem

 

Po więcej inspiracji zapraszamy do Domu Światła.

wtorek, 13 grudnia 2011, tkarwatka

Polecane wpisy

Komentarze
pc-max
2012/05/23 15:11:24
bardzo dobre latarki
-
entica
2012/09/10 13:28:37
Bardzo dobre to mało powiedziane. Są wytrzymałe i niezastąpione ;)
-
2017/11/21 17:40:03
Rewelacyjne pomysły na prezent. Sama też myślałam o takim upominku, ale nieco bardziej ekskluzywnym. Chciałabym sprawić mojej mamie taką lampę studioswiatla.pl/pl/p/IDEAL-LUX-CAESAR-SP9-ZLOTY-LAMPA-WISZACA/42409. Trochę kojarzy mi się z biżuterią, a jednocześnie prezentuje się imponująco:).

Lampy